Kahve Falcım

Kahve Falı Baktırma Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 6.9 MB
  • Version 2.7.2
  • Dil Türkçe
  • Firma karpuzsoft
Kahve Falcım; Android işletim sistemine sahip tablet ve akıllı telefonlarınız üzerinden ücretsiz olarak kahve falı baktırabileceğiniz keyifli bir uygulama.

Kahve Falcım; Android işletim sistemine sahip tablet ve akıllı telefonlarınız üzerinden ücretsiz olarak kahve falı baktırabileceğiniz keyifli bir uygulama.

Oldukça sade ve şık bir arayüz ile birlikte gelen uygulamada, karşınıza çıkacak olan ekran üzerinden ad, soyad, doğum tarihi, cinsiyet ve ilişki durumu bilgilerini girdikten sonra fincanınızın sadece üç adet resmini çekerek kolayca falınızı gönderebiliyorsunuz.

Facebook hesabınız ile uygulamaya giriş yaparak kişiselleştirebilir ve diğer cihazlar üzerinden kendi kişisel Kahve Falcım uygulamanıza kolaylıkla giriş yapabilirsiniz. Uygulama ile internet bağlantınızın olduğu her yerde fal baktırma zevkini yaşayabilirsiniz.

Uygulama ile ücretsiz kahve falı baktırabileceğiniz gibi dilerseniz farklı bir yorumcu seçerek cüzi bir ücret karşılığında falınızı farklı bir yorumdan okuyabilirsiniz.

Kahve Falcım uygulaması sayesinde artık arkadaş toplantılarınız çok daha eğlenceli geçecek.

Binnaz abla, Morgana, Bilge Şahruk gibi profesyonel falcılar sizleri bekliyor. Keyif kahvenizi yudumladıktan sonra falınızı kapatın. Daha sonra fincanınızın sadece üç adet fotoğrafını çekin ve dilediğiniz yorumcuyu seçerek falınızı gönderin. Fal yorumunuz dakikalar içerisinde elinizde olacak.

Ayrıca uygulama geçmiş fal yorumu ve fotoğraflarını saklamanıza imkan tanımaktadır. Bu sayede geçmişte baktırdığınız fal yorumlarına dilediğiniz zaman göz atabilirsiniz.

İyi Eğlenceler!

Daha Fazla Göster
Kahve Falcım indir
DİĞER SÜRÜMLER